محل تبلیغات شما

اگر آن قدر نتوانسته ام تو را دوست داشته باشم، و این دوست داشتن را بهتو نشان دهم، که تو با تمام وجود دریابی که برایم عزیزی و برای همین است که اعتقاددارم باید از گوهر ارزشمند وجودت پاسداری شود، مشکل از من است

من از جانب تمام کسانی که شعاردادند "مرگ بر بدحجاب" از تو معذرت می خواهم.

من از جانب تمام کسانی که شعار دادند " ملت ما بیدار است، از بدحجاببیزار است" از تو معذرت می خواهم.

من از جانب تمام کسانی که فعل تو را از خود تو جدا نکردند، معذرت می خواهم

من می دانم که تو اگر اهمیت و فلسفه ی حجاب را بدانی، به حجابت از من همپایبندتر خواهی بود.

من می دانم که اگر ظاهر امروز تو این است، من نیز بسیار مقصرم که اگر منتوانسته بودم منطق و احساسم را راجع به حجاب به تو منتقل کنم، ظاهر امروز تو این نبود.

من می دانم که اگر در فرهنگ سالمی که حکم اکسیژن را دارد، نفس کشیده بودی،ریه های عفافت غبار نمی گرفت.

من می دانم که اگر عمق نقشه ها و اهداف دشمن و تلاش شبانه روزی شان رابرای تاراج حیا می دانستی، مشتی محکم بر دهانشان می کوبیدی.

عزیز دلم!

اسلام را با آن چیزی که من و امثال من می گوییم و عمل می کنیم، نشناس!

حساب اسلام را از جامعه ی مسلمین جدا کن! که اگر ما به اسلام درست عملکرده بودیم، پاکی همه جا را فرا می گرفت!

عزیز دلم!

اگر آن قدر نتوانسته ام تو را دوست داشته باشم، و این دوست داشتن را بهتو نشان دهم، که تو با تمام وجود دریابی که برایم عزیزی و برای همین است که اعتقاددارم باید از گوهر ارزشمند وجودت پاسداری شود، مشکل از من است!

من معذرت می خواهم...

مغایرتهای زمان ما

راه اندازی وبلاگ "خور(نگین بلورین استان البرز) همیشه استوار،متحد و یک دل"

تو ,  ,تمام ,خواهم ,دانم ,دوست ,  من ,من می ,که اگر ,معذرت می ,می خواهم ,ارزشمند وجودت پاسداری ,گوهر ارزشمند وجودت ,دوست داشته باشم،

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت شرکت خاص - ثبت ارزان شرکت Sheryl's life quarwiegena ღ لبخند زندگی ღ دختر مسیح haufatarsofc دامون پی سازان DAMOONPEYSAZAN maytravleicei ibadasco مدرسه اکچوئری